[-]
Forum Threads Posts Last Post
Forum Contains New Posts Garat në KS - AL.
Prezentime, Diskutime për Autosportin Shqiptar.
Sub Forums: Forum Contains New PostsF.A.S.K / A-Klubet
193 5,629 Kalendari I Garave Automo...
15-04-2014 06:14 PM
by sel@

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Forum Contains New Posts Tuning & ice chat.
Prezentime, Diskutime për Street Race në KS dhe AL etj..
387 12,736 Audi a3 TDI S-line
11-04-2014 04:22 PM
by Volkswagen
Forum Contains New Posts Aeroporti / Veterniku - HIB
Garat në Aeroport dhe Veternik - HIB
Sub Forums: Forum Contains New PostsVIDEOT
30 10,492 Veterniku - HIB 2014
05-04-2014 07:27 PM
by valo1
Forum Contains New Posts Projektet
Tuning & Styling Projekte e forumcave
115 10,819 Audi Quattro Coupe (RS 12...
08-04-2014 07:49 PM
by uneXplained
Forum Contains New Posts Eventat
Tuning Eventat/ngjarjet në Kosovë dhe Rajon
35 1,932 Gara Gjader 5.5.2013
06-05-2013 11:50 AM
by blereem

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Forum Contains New Posts F1 - enigma

Sub Forums: Forum Contains New PostsVideo klipe, Forum Contains New PostsPrognoza
443 4,037 Viti i shigjetave të argj...
06-04-2014 08:41 PM
by Volkswagen

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Forum Contains New Posts Moto KS.
Diskutime për Motociklizmin në KS
97 940 Moto Cross - Kosova
01-10-2013 08:00 PM
by art.euroarti
Forum Contains New Posts Karting KS.
12 248 gara karting ll therand (...
01-06-2013 05:59 PM
by piston
Forum Contains New Posts 4x4 KS.
20 216 BUGGY HUVUR PREDATOR ne s...
19-04-2013 10:00 PM
by art.euroarti
Forum Contains New Posts Klasika KS.
89 1,407 KADETT C 1.2 1979
17-01-2014 03:44 PM
by opel c
Forum Contains New Posts Automobilizmi në KS
Gjithqka në lidhje me: Rrugët Sigurimet, Dilerët e Autorizar, Servisat, Auto shopet etj...
Sub Forums: Forum Contains New PostsInformacionet për Auto-Bizniset ne Kosovë
121 1,488 Benzina ne KS
22-03-2014 10:20 PM
by Ilegal racing
Forum Contains New Posts Mjeshtri në KS
Mjeshtritë dhe problemet në veturat e juaja.
385 2,784 Kerkoj pjes per bmw 320d ...
24-03-2014 02:23 PM
by Miata

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Forum Contains New Posts WRC / Moto GP / WTCC, etj
185 1,035 Seat Leon Cupra 280 Sets ...
06-03-2014 12:19 PM
by andi

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Forum Contains New Posts Garat në shtetet fqinje.
Sensibilizimi i Kampionatit Ballkanik në Auto -Moto Sport
92 1,238 R.I.P. Georg Plasa
10-07-2013 01:00 AM
by andi

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Forum Contains New Posts Modelet e Reja
1,390 6,735 The New Porsche Macan
03-12-2013 03:30 PM
by art.euroarti
Forum Contains New Posts Klasika
185 926 Top gear @ Frankfurt moto...
12-10-2013 02:13 PM
by wiski
Forum Contains New Posts Tuning
Internacional.
2,241 9,209 Golf MK2
15-04-2014 10:25 AM
by GTI Turbo
Forum Contains New Posts Racing
Int.
221 1,034 BMW E21
02-02-2014 02:58 PM
by dikii
Forum Contains New Posts Car Audio
Int.
35 256 montimi i monitorave ne a...
23-02-2013 09:55 PM
by art.euroarti
Forum Contains New Posts Per Vetura
Forum i përgjithshëm për vetura
1,057 8,906 Mercedes Benz CLS Brabus ...
29-03-2014 10:57 AM
by Lentimi

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Forum Contains New Posts Modelet e Reja / Tuning / Racing / Klasika
99 445 New VW Golf 7 R line
05-09-2013 11:07 AM
by 0rd1

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Forum Contains New Posts Antarët
Prezentimi i antarit, dhe veturës së tij
288 3,630 Pershendetje
08-02-2014 12:34 AM
by qeski
Forum Contains New Posts Kritikat, lavdatat dhe propozimetë për KS-Motors
me propozimet e juaja ndihmoni punën e ks-motors.com
98 1,318 Kerkoj mendimin tuaj
12-04-2013 09:32 AM
by andi
Forum Contains New Posts Rregullat e forumit.
Reptësisht i ndaluar diskutimi i sporteve me top
2 12 Ndalesa e diskutimeve me ...
07-12-2006 08:07 PM
by abi 101

[-]
Forum Threads Posts Last Post
Forum Contains New Posts Chat
Gjithqka që nuk dini ku me qit, qiteni ktu, me lidhje pa lidhje ose lidhje pa lidhje etj.
1,273 14,012 Merr Jep
Today 12:38 AM
by Gazz
Forum Contains New Posts Auto Erotics & VIP
937 2,791 miremengjesi sot jemi me ...
20-06-2013 06:37 AM
by roma
Forum Contains New Posts Recycle Bin
të gjitha postet që fshihen
95 1,107 2013 Stallovë I / F.A.S....
29-06-2013 04:14 PM
by dtmbmw
Forum Contains New Posts Oferta t'tregëtisë
Shitblerjet të veturave dhe pjesëve
1,454 7,349 honda crx
10-04-2014 10:11 PM
by ilir.14
Forum Contains New Posts Links
Llinkat të cilat po na i preferoni.
156 646 Golf Mk1 Rabbit R32 Bi-tu...
26-02-2014 07:08 PM
by Fest
Forum Contains New Posts Video Links
Linkat e video klipeve
Sub Forums: Forum Contains New PostsRacing
1,808 8,916 CHRIS HARRIS ON CARS
Yesterday 11:48 AM
by andi
Forum Contains New Posts Humor
739 4,284 Zingjir a Suxhuk
26-01-2014 01:59 AM
by beli-KS

[-]
Board Statistics
Who's Online [Complete List]
53 users active in the past 15 minutes (0 members, 0 of whom are invisible, and 50 guests).
Google, Baidu, Bing
Today's Birthdays
lindi AMG (27)
Board Statistics
Our members have made a total of 133,482 posts in 15,261 threads.
We currently have 4,338 members registered.
Please welcome our newest member, Hblopp48e
The most users online at one time was 20,762 on 01-01-2000 at 02:08 AM
Mark All Forums Read | Forum Team | Forum Statistics

Forum Contains New Posts
Forum Contains New Posts
Forum Contains No New Posts
Forum Contains No New Posts
Forum is Locked
Forum is Locked