Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 6 Votes - 4.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BMW E36 V10
29-08-2011, 07:53 AM
Post: #1
BMW E36 V10
[Image: img4371p.jpg]

[Image: img4372r.jpg]
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-08-2011, 08:03 AM
Post: #2
RE: BMW E36 V10
URIME ne pune dhe suksese
hajde naj foto ma kualitave naj video!!!!

BMW///DTM-PR 049-492-491. best topik1 2 3 GrA 20is GrN bestvid
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-08-2011, 08:51 AM
Post: #3
RE: BMW E36 V10
Urime per projektin e suksese Beqes me V10 se ka ba nje pune shume te madhe .

Respekt

[Image: 556623_10151816840010721_1474030589_n-1.jpg]

NoL ProjecT

Follow us on Facebook: Autoklubi.com
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-08-2011, 09:15 AM
Post: #4
RE: BMW E36 V10
Urime per ket projekt kaq te madh dhe suksese

[Image: r7vvpc.jpg]
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-08-2011, 11:33 AM
Post: #5
RE: BMW E36 V10
suksese se ish dal perfekt kerri1 projekt qe smun me gjet nballkan kerkun nashta edhe ma larg

[Image: Oj4t.jpeg][img]BMW E36 M3 V10 S85 unik project
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-08-2011, 11:38 AM
Post: #6
RE: BMW E36 V10
urime per projektin e ishalla sa ma shum ka ksi projekte .

[Image: paaa.jpg]
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-08-2011, 12:26 PM
Post: #7
RE: BMW E36 V10
Urime Beqes per projektin, investimin, mundin e krejt. Ne 2 foruma internacional e kom qit edhe un. Me ju kallxu ket lajm unik prej Kosove.

Being 2nd, is to be 1st of the one who loose.
(Ayrton Senna...)
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-08-2011, 12:35 PM
Post: #8
RE: BMW E36 V10
Urime Urime se projekt i madhe osht ky e suksese

[Image: 354a1d28-cbfc-4a73-a515-117c6208adcc.jpg]
[Image: HondaLogo.png]
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-08-2011, 12:44 PM (This post was last modified: 29-08-2011 12:44 PM by Burim.O.)
Post: #9
RE: BMW E36 V10
Bravo, projekt serioz edhe shum pare me shti o dasht.

Menimi jem osht qe ky ker tash ka ma shum se 507 PS, se me siguri nuk i ka katalizator e nuk i ka do restrikcijone te fabrikes, se ne 500 hp katalizatori ja hup bajagi do kuaj.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-08-2011, 02:14 PM
Post: #10
RE: BMW E36 V10
urime per kerr, qitna foto e video ma shume.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-08-2011, 02:24 PM
Post: #11
RE: BMW E36 V10
Shume urime per kete projekt te mundimshem,e poaq edhe te kushtueshem! Qitni sa ma shume foto(video)per cdo detaj,nese ka,se ja vlen,e ta postojme ne disa forume internacionale!

VR6,an invitation to brake the law!!!
http://www.autoklubi.com/forum/showthread.php?tid=497
http://www.autoklubi.com/forum/showthread.php?tid=4196
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-08-2011, 02:37 PM
Post: #12
RE: BMW E36 V10
per ket maqin qysh e kom ni pronarin tha qe i ka rreth 570HP masi qe edhe pesha u reduktu jon shtu kuajt per Ton/pesh

[Image: Oj4t.jpeg][img]BMW E36 M3 V10 S85 unik project
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-08-2011, 02:42 PM
Post: #13
RE: BMW E36 V10
urime per kete projekt madheshtor.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-08-2011, 03:47 PM
Post: #14
RE: BMW E36 V10
urime per ket projekt shum te kushtushum edhe mund tmadh.. naj ke zbardh ftyren kena per qa me u mburr
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-08-2011, 04:09 PM
Post: #15
RE: BMW E36 V10
urime e shum suksese me kit motorr klm.

to be fast must have opel
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-08-2011, 04:15 PM
Post: #16
RE: BMW E36 V10
urime per projektin , diqka teper perfekt koka dal , naj Foto, Video kishe bo mir me i qit , suksese ;)
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-08-2011, 05:13 PM
Post: #17
RE: BMW E36 V10
Shum projekt i mir. Qysh po doket o ka rritet per dit e mashum konkurenca.

[Image: opelkadettccoupe001.jpg]
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-08-2011, 05:14 PM
Post: #18
RE: BMW E36 V10
Pheeee Urime urime. Madheshtor po doket. I paska dal pun ministris per asfallt tri.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-08-2011, 09:30 PM (This post was last modified: 29-08-2011 09:31 PM by Urtan.)
Post: #19
RE: BMW E36 V10
MPOWER 4 LIFE

garant si ky ka mu kon i fort 1 damar e kan

Code:
http://www.youtube.com/watch?v=ieTAUNZ9Vs0

[Image: e92signatureurtanks.png]
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-08-2011, 11:00 PM
Post: #20
RE: BMW E36 V10
Urime per projektin, na ka mungu ni ksi projekti kaq i fort, ktu dihet sa pun e shtir esht, e sidomos ne BMW qe osht ma i shtrejt veq kryesorja kena me pas qka me kqyr tash nrrugt tona. dashta ni pytje nese munet me mu pergjigj dikush, ndrrusin e shpejtsive e shpejtsive qfare e ka, a manual a tiptronik a qfare.

[Image: 735ih.jpg]
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-08-2011, 11:12 PM
Post: #21
RE: BMW E36 V10
urime per ket projekt Gjigand,pernime me tlan pa fjal montimi i kti motorrit si me kan fabrikisht,tnjejten pytje e kom edhe une ,qa o puna e menjaqit ?

Fiat 128 Sport Coupe 1.6 16V
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-08-2011, 11:16 PM
Post: #22
RE: BMW E36 V10
manual 6 shpejtsi

[Image: 354a1d28-cbfc-4a73-a515-117c6208adcc.jpg]
[Image: HondaLogo.png]
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
30-08-2011, 12:14 AM
Post: #23
RE: BMW E36 V10
Urime beqes edhe milazimit se kan bo bummm tmadh

OOO Genc kulleri a ka naj foto a naj clip hajde mo qe sa po presum :P

Prishtina Street Racers Group
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
30-08-2011, 12:23 AM (This post was last modified: 30-08-2011 12:31 AM by G-power...M.)
Post: #24
RE: BMW E36 V10
flm ne emer te Beqes DHE Milazimit ,
Milazimi me tha qe dot e qel ni user dhe dot shtin foto dhe dot ju tregon per projektin po ashtu edhe klipe .

kerri osht ke shkon diqka extrem shpejt.
ju pershendes klm..
edhe ni pytje e kam per kush e man ket forum ADMIN qiky user beqa_bmw kush osht kur beqa nuk osht ai dhe nuk ka user ,tlutem mos luni me emer trrejshum.

respekt..
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
30-08-2011, 05:36 AM
Post: #25
RE: BMW E36 V10
g-power lexo
http://www.autoklubi.com/forum/showthrea...#pid110682
na dashtem me ja promovu (reklamu) masi kurkush nuk ka hap tem ne emer kti keri shum te mirë!Quote:ks-motors

BMW E36 V10: http://www.autoklubi.com/forum/showthrea...#pid110682
une e hapa ni topic me user te beqes qe doni hapeni vet une e fshij qe jo
useri nuk do te shfrytzohet por vetem me hap topikun ose qe don Beqa me
ja konfiguru per me perdor aj?

ps
u ndru useri bmw_bmw
nese doni e fshijm krejt!?

[Image: ksm_logo.jpg]
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
30-08-2011, 07:24 AM
Post: #26
RE: BMW E36 V10
lene niher userin, deri sa t hin vet pronari, po deri at' her, qata qe kan ba klipe e foto nuk ish kan keq mi qite, qe sa dite u prezantu ky kerr e veq dy foto t dobta po doken.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
30-08-2011, 11:47 AM (This post was last modified: 30-08-2011 11:51 AM by MPOWER.)
Post: #27
RE: BMW E36 V10
@: BMW E36 V10 urime per ket projekt te madh e shum te shtrejt se veq qaj motorr kushton sa nja 3,4 kerre,e egzofshit ket bukuroshe se edhe ashtu u kan e 3nt M3-shi po tash e paske lujt meq, spaska as konkurent ne airoport, se ja paten nis me bo hajgare kapak me do bmw-ja,e tasht let lajmrohen te veni te shohin qka eshte BMW,e modifikume edhe per shofer ska fjale shoferi eshte profi per BMW.,munsisht do foto ,edhe naj klip...
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
30-08-2011, 02:06 PM
Post: #28
RE: BMW E36 V10
ju kisha lut pronarit mi bo do photo edhe do klipe se sun po priti me pa !!!!!

undefined
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
30-08-2011, 07:02 PM (This post was last modified: 30-08-2011 07:05 PM by G-power...M.)
Post: #29
RE: BMW E36 V10
ADMIIN me rregull osht nuk e kam pa qe ka shkru -dtmbmw- nuk prish pun per user bmw_beqa edhe beqa mtha ju pershendes ...

fotot dot i shtin Milazimi ne qito dit po ashtu edhe klipe se edhe mu menxi pompritet...
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
30-08-2011, 09:38 PM
Post: #30
RE: BMW E36 V10
Nuk e di a egziston mundsia teknike ket motorr me konvertu ne Turbo veq shpresojm qe pronarit mos me i shku menja per tkeq se bahet puna edhe ma keq se tash e shum njerz marrin t'idht..
At'her pernime skish me pas konkurrenta as neper gjysen e Evropes se per Kosove so reni as nuk diskutohet.
Me shnet.

NoS - Energy Drink!
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
31-08-2011, 12:35 AM
Post: #31
RE: BMW E36 V10
mu po ma mer menja qe kan mi shti ndhe kerret tash, sdel kerkush ma ne aeroport

[Image: 735ih.jpg]
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
05-09-2011, 01:03 PM (This post was last modified: 05-09-2011 01:03 PM by G-power...M.)
Post: #32
RE: BMW E36 V10
ADMIN e ka ni pytje daja jem Milazimi vllau i Beqes e ka qel ni user te ri
por nuk po aktevizohet useri osht Mili-M3 V10 ,a mundni mi ndihmu diqka se po don edhe ai me hi me shkru ne ket forum
dhe mi qit do foto e do klipe te M3V10. falimderti mirkuptim.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
05-09-2011, 02:10 PM
Post: #33
RE: BMW E36 V10
qyky user Mili-M3 V10 osht online momentalisht Status: Online

[Image: Oj4t.jpeg][img]BMW E36 M3 V10 S85 unik project
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
05-09-2011, 03:39 PM (This post was last modified: 05-09-2011 03:41 PM by Mili-M3 V10.)
Post: #34
RE: BMW E36 V10
ju pershendes t'gjithve, perher te par po shkruj ne ket forum ,
une jam Milazimi per kush nuk me njeh jam vllau i Beqes ,jam ne pushim ne KOSOV jetoj ne Bruksel.
jam adhurus i kerreve sportive perndryshe kerri ma i preferum osht BMW veqanti MPower qka jan
por kushtet e bajn te veten me vozit edhe diesel pak hajgare.

me Beqen vllaun e kemi ba ni projekt M3e36 me motor te M5apoM6 ,
jemi munu me ba mir dhe me punu mir jemi adhurus te BMW-M ,
deshti Zoti e na shkun punt mir e mar dhe e montom dhe muna meju
than qe po punon shum mir kerri dhe motori ,kemi ba teste pak ashum .

detajet e motorit s85 V10 viti i prodhimit 2008 ika 28000km t'kalume .
Menjaqi osht manual 6shpejtsi M5version amerikan ndersa osht me dy
llamella ni kombinim qka nuk eka kerkush gati po me ndihmen e nje gjermani
erdhi n'purfundim edhe dhezja e motorit qe menoj qe osht M3i par qe eka
ECO-origjinale te M5 D.M.than e ka munsu me dhez me njejtin qels te M3shit .

kit projekt e kena ba veq perqef pojav ceki adhurusve jo per gara apo mu shty apo minati dikuna ,por osht ba qe e dojna BMW dhe per meju tregu shtetev qka i kena per rreth qe edhe na SHQIPTART dim me ba projekte qe dikush mka than qe edhe nuk muni me ba kurr.ju lodha pak mem fal dot shti edhe do foto e do klipe ju pershendes ne emer edhe te Beqes .
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
05-09-2011, 04:47 PM
Post: #35
RE: BMW E36 V10
veq ja pafshi hajrin qe e kini ba nime ni projekt unik. hallall ju koft.

[Image: paaa.jpg]
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
05-09-2011, 05:32 PM
Post: #36
RE: BMW E36 V10
hallall ju koft se shum teleshe ka pas me e bo veq naj clip apo naj foto edhe gjate punes kishim pas qef me e pa oki klm

to be fast must have opel
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
05-09-2011, 07:13 PM (This post was last modified: 05-09-2011 07:21 PM by hamit.)
Post: #37
RE: BMW E36 V10
nja 2 klipe qe i kam ba at nat ne hib kur ishte beqa
clipi 1
http://www.youtube.com/watch?v=MK0tow01R2U

clipi 2
http://www.youtube.com/watch?v=WxDfcN2NH8Q

qa vlen me cek se pata rastin me pa kerrin live kerri ish punu shum mir edhe shum paqt qe sma ka mar menja qe i bjen aq mir ai motorr thu ti fabrikisht o krejtve na ka lan pa fjal


i deshirojm suksese shokve ton Milazimit dhe Beqes se pune te madhe kan ba
bravo

turbo service engineering
[Image: 18996417438285261467410.jpg]

HAMITURBO
everybody can buy a car, but not everybody can modify a car...
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
05-09-2011, 07:17 PM
Post: #38
RE: BMW E36 V10
HALLALL 1000000000000000000000 HER

Fiat 128 Sport Coupe 1.6 16V
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
05-09-2011, 08:18 PM
Post: #39
RE: BMW E36 V10
Oooooooo daj o daj kerr se jo mahi...

Hallall 1 milion her per vullnet mas pari e tani per tjerat.:)

Projekt unik i paqt i mir i rrall i shtrejt i shpejt...

(Të gjitha në një)

[Image: mnt.gif]
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
05-09-2011, 09:07 PM
Post: #40
RE: BMW E36 V10
niher per niehr projekti ma i fort nks ..Urime.

[Image: rw3tiv.gif]
[Image: nc14xg.png]
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)