Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Web faqe per shit/blerje online
16-06-2009, 12:31 PM
Post: #1
Web faqe per shit/blerje online
Rastesisht e pash kete web faqe ne kete forum e kish postu nifare lumi, e thash ta postoj te kjo kategori.

http://www.autokerkimi.com

mu dok web faqja ma e mire shqiptare deri tash per shitje dhe blerje online te veturave, plus i kishin qit do lojna per me lujt haha.
ni sen t\'keqe e kish qe per me qit kerrin aty kishin me bo me pagese, po kur te kqyrsh ma mire aty se me dal tan diten n\'pazar,
nejse ishalla ju hyn ne pune najsen kjo web faqe
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
16-06-2009, 03:40 PM
Post: #2
RE: Web faqe per shit/blerje online
edhe lojerat ishin shum funny heheh

Alonso & Massa - FERRARI FOREVER
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  A ka najkush me shit renault fuego art.euroarti 4 2,218 25-12-2011 04:12 PM
Last Post: art.euroarti

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)